Bizi Tanıyın

Insight Enerji dünyanın 1 numaralı GES invertör üreticisi olan SUNGROW ile 2019 yılında yapmış olduğu Sungrow Türkiye Resmi Distribütörlüğü anlaşması ile Türkiye’de aktif satışlara başlamıştır. Zamanın paraya eşdeğer olduğu enerji sektöründe Insight Enerji hızlı ve yetkin servis hizmeti ile bu çalışmalarını başarı ile sürdürmektedir.

2018 yılında, uzun süredir taahhüt sektöründe beraber hareket ettiği Schneider Elektrik Türkiye ile yaptığı “Smart Contractor” anlaşması ile global sektörün en önemli konu başlıklarından biri olan Endüstri 4.0 ve IOT konularında profesyonel çözümler sunmaktadır.

2020 yılına geldiğimizde Seraphim ile yaptığı Türkiye ve Avrupa Resmi Distribütörlüğü anlaşması 2021 yılında aynı şekilde Elin ile anlaşması ve 2022 yılında Hopewind Türkiye Resmi Satış ve Teknik Servisi olarak Türkiye başta olmak üzere Orta Asya ve Avrupa’da da Satış hizmetlerini bünyesine alarak Avrupa’da güvenilir distribütörler arasına girmiş ve kendini kanıtlayarak profesyonel operasyonlarına devam etmektedir.

Sözümüz, Markamız ve Değerlerimiz

Amacımız; teknik standartlardan, iş güvenliği ve hukuki kriterlerden vazgeçmeden, her zaman kaliteli malzeme ve kurumsal hizmet anlayışı ile müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutarak çalışmalarımıza devam etmek, bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da aranılır ve güvenilir bir firma olmayı sürdürebilmektir.

Dürüst ve disiplinli çalışma sistemimizle kurumsal yapımızı geliştirmek, teknolojiyi ve kaliteyi ön planda tutarak çalışmalarımız ile müşterilerimize maksimum faydayı sağlamak ve ülkemize doğru iş ve projeler ile değer katabilmeyi hedefliyoruz.